Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita - apskaita.lt

Sėkmingam verslui svarbi tiksli ir laiku atliekama buhalterinė apskaita, kuri leidžia analizuoti įmonės rezultatus, laiku priimti efektyvius sprendimus bei tinkamai planuoti pinigų srautus. Tam būtinas profesionalus buhalteris, kuris užtikrina savalaikį informacijos pateikimą mokesčių bei kitoms prižiūrinčioms institucijoms. Leiskite mūsų buhalteriams pasirūpinti jūsų įmonės apskaita, taip turėsite daugiau laiko susikoncentruoti į savo verslo plėtrą.

apskaita.lt komanda jau 20+ metų teikia buhalterinės apskaitos paslaugas visoje Lietuvoje. Klientai mus vertina dėl lankstaus požiūrio, tiksliai ir laiku atliekamų buhalterinių paslaugų. Klientų patogumui taip pat teikiame ir verslo teisės paslaugas (pvz., įmonės steigimas,  pertvarkymas, likvidavimas, įstatų ir nuostatų keitimas ir pan.) bei verslo konsultacijasSusisekite  pasitarti dėl savo organizacijos apskaitos ar kitų paslaugų. 

Apskaita.lt - buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita visų tipų įmonėms

Specializuojamės smulkaus ir vidutinio dydžio apskaitoje ir teikiame buhalterijos paslaugas visoje Lietuvoje. 

UAB apskaita

Uždarosios akcinės bendrovės buhalterinės apskaitos paslaugos. 

MB apskaita

Mažosios bendrijos buhalterinės apskaitos paslaugos. 

IĮ apskaita

Individualios įmnės buhalterinės apskaitos paslaugos. 

VšĮ apskaita

Viešosios įstaigos buhalterinės apskaitos paslaugos. 

Asoc. apskaita

Asociacijos buhalterinės apskaitos paslaugos. 

LPF apskaita

Labdaros ir paramos fondo buhalterinės apskaitos paslaugos. 

Esate nauja įmonė ir ieškote patikimo apskaitos partnerio? Kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti bendradarbiavimo galimybes! 

O galbūt vedate buhalteriją kitur ir norėtumėte pereiti pas mus? Paskambinkite ir aptarsime, kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės bei pateiksime komercinį pasiūlymą. Buhalterio keitimas nėra sudėtingas procesas, susipažinkite plačiau kaip pereiti pas mus yra lengva.   

Buhalterinė apskaita - kokias paslaugas teikiame

apskaita.lt buhalterinės apskaitos paslaugos apima viską – nuo pirminių dokumentų iki mokesčių deklaravimo bei finansinės atskaitomybės parengimo ir finansinių rodiklių analizės. Atsižvelgdami į kliento lūkesčius ir įmonės finansinius rodiklius, padėsime surasti tinkamiausią sprendimą įmonės plėtrai.

 • Pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas
 • Kasos dokumentų apskaita
 • Ilgalaikio turto apskaita
 • Avanso apyskaitų apskaita
 • Darbo užmokesčio apskaita
 • Banko dokumentų apskaita
 • Kiekinė sandėlio apskaita
 • Mokesčių apskaičiavimas
 • Metinės finansinės atskaitomybės parengimas
 • Deklaracijų parengimas VMI, Sodrai, Statistikos departamentui, Muitinei
 • Statistinių ataskaitų parengimas
 • Neribotos konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais
 • Automatiniai priminimai atsiųsti reikiamus dokumentus
 • Individualius verslo poreikius atitinkančios apskaitos sistemos įdiegimas
 • Asmeniškai Jūsų įmonei dedikuoto buhalterio paslaugos
 • Buhalterijos tvarkymas taikant Lietuvos ir užsienio verslo apskaitos standartus

Buhalterinės apskaitos kaina – nuo 70 € / mėn. Jei įmonėje nėra samdomų darbuotojų, nemokamas PVM ir nėra kitų privalomų mėnesinių ataskaitų, galimas ir metinis apskaitos vedimas (t.y., kartą ar du kartus metuose pateikiate dokumentus ir sutvarkome buhalterinę apskaitą). Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo darbų kiekio. Susisiekite su mumis ir uždavę keletą klausimų, pateiksime individualų apskaitos paslaugų pasiūlymą. 

Kodėl rinktis mus?

Mūsų įmonėje buhalterinė apskaita tvarkoma vadovaujantis Verslo apskaitos standartais bei kitais LR įstatymais, naudojant pažangią buhalterinės apskaitos programą – Pragma 4. Prisiimame atsakomybę už teisingą apskaitos vedimą bei paslaugų kokybę, užtikriname kliento konfidencialumą ir duomenų saugumą.

Asmeniškai Jums skirta buhalterė
Neribotos konsultacijos ir pagalba
Laiku ir profesionaliai atliekama apskaita
Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu
Profesionalų pagalba, išmananti įvairias sritis
Automatiniai priminimai atsiųsti dokumentus

Kaip tai veikia?

Buhalterinės apskaitos procesas yra paprastas ir aiškus dirbant su apskaita.lt komanda! Pradėkime bendradarbiavimą ir kas mėnesį profesionaliai pasirūpinsime Jūsų įmonės apskaita!

 1. Bendradarbiavimas prasideda nuo buhalterinės apskaitos tvarkymo modelio sudarymo ir sutarties pasirašymo.
 2. Atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklos pobūdį, parenkamas specialistas, kuris specializuojasi būtent Jūsų veiklos srityje.
 3. Mes gauname iš Jūsų ataskaitinio laikotarpio dokumentus (kartą per mėnesį, per savaitę, ar dažniau, priklausomai nuo apimties). Prisiimame atsakomybę už dokumentų saugojimą bei duomenų konfidencialumą.
 4. Sutvarkome buhalterinę apskaitą, parengiame bei pateikiame ataskaitas valstybinėms institucijoms. Viską atliekame elektroniniu būdu, todėl Jums nereikės vargintis dėl deklaracijų pasirašymo ar jų pristatymo.
 5. Jums priskirtas darbuotojas nuolat Jums pataria ir konsultuoja, primena, kada reikia mokėti mokesčius.

Apskaita.lt klientų atsiliepimai

apskaita.lt komanda atlieka ne tik buhalterinės apskaitos, bet ir verslo konsultacijų bei verslo teisės paslaugas (verslo konsultacijos, įmonių steigimas, buveinės adresas, pertvarkymas, įstatų / nuostatų keitimas, likvidavimas ir kt.). Džiaugiamės patenkintais klientais ir jų geru vertinimu!

Osvaldas Ponelis
Osvaldas Ponelis
2024-03-06
Labai operatyvu, paprasta ir lengvai bendraujama, beveik nepajudinau pirsto likviduodamas imone. Esu labai patenkintas paslaugomis.aciū!
................
................
2024-02-23
Bendradarbiavimas su šia įmone buvo l.sklandus ,be problemų. Viskas buvo atlikta greitai ,laiku .Galiu drąsiai rekomenduoti .Ačiū. L.König
Nedas Križanauskas
Nedas Križanauskas
2024-01-22
Užsakiau paslaugas, įvyko viskas sklandžiai ir gerai.
Jolanta Mickuviene
Jolanta Mickuviene
2024-01-05
Esu labai patenkinta suteiktomis. Labai kompetentingos konsultacijos (ne tik "gyvai susirašinėjant atsako iš karto, bet visada atsiliepia į skambučiu) Darbuotojai kvalifikuoti ir jų operatyvus darbas. Man paslaugas suteikė per 2 d.d. (įmonės registravimas). Nuoširdžiai rekuomenduoju rinkti Apskaita.lt
Laura Bagdonienė
Laura Bagdonienė
2024-01-03
Profesionalus, išsamus bendradarbiavimas.
Kęstutis A
Kęstutis A
2023-12-01
Rekomenduoju.Atliko įmonės likvidavimą nepriekaištingai,išsamiai išaiškino visą eigą.Ačiū.
Donat pauliuk
Donat pauliuk
2023-11-17
Viskas OK :)
Raimonda Janauskiene
Raimonda Janauskiene
2023-09-26
Ačiū už puikiai suteiktas paslaugas. 100% rekomenduoju! Būtinai ir toliau naudosiuosi Jūsų paslaugomis.

Kokią apskaitos programą naudojame?

Dirbame su patikima ir viena pažangiausių buhalterinės apskaitos programų PRAGMA 4.0. Turime savo serverius ir reikalui esant, klientams duodame nuotolinius prisijungimus prie įmonės duomenų bazės.
• Norite savarankiškai vesti pirminę apskaitą? Turėsite galimybę pajamuoti/išrašyti sąskaitas, matyti prekių likučius ir pan. realiu laiku.
• Savo laiką mieliau skirsite verslo vystymui? Visus dokumentus nuo A iki Z sutvarkys mūsų buhalterės ir pateiks norimą informaciją apie einamą jūsų verslo situaciją.

Susisiekite nemokamai konsultacijai

Pasirinkite apskaita.lt komandą ir viskas, ką Jums reikės padaryti – pateikti mums ataskaitinio laikotarpio dokumentus. Visa kita palikite mums. Susisiekite aptarti, kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės!