Įmonės likvidavimas

Įmonės likvidavimas internetu

Imonės likvidavimas (įmonės uždarymas) yra juridinio asmens veiklos užbaigimas. Likviduoti galima įmones, kurios neturi įsiskolinimų arba įmonės savininkai sutinka įsiskolinimus padengti. Savo praktikoje esame likvidavę virš 300 įmonių, tad su apskaita.lt pagalba verslo uždarymas vyksta paprastai ir sklandžiai. Įmonės likvidavimas vyksta internetu, paslaugą teikiame visoje Lietuvoje. Likvidavimas dažniausiai užtrunka 3-4 mėn.

Likviduojame šiuos juridinius asmenis:

 • MB likvidavimas
 • UAB likvidavimas
 • IĮ likvidavimas
 • VšĮ likvidavimas
 • Asociacijos likvidavimas
 • Labdaros ir paramos fondo likvidavimas

Kaip pradėti likvidavimo procesą? Užpildyti anketą internetu (paslaugos užsakymas ir informacija apie įmonę) ir turėti elektroninį parašą. Jei norite nemokamai pasikonsultuoti, susisiekite Jums patogiu būdu arba galite iškart užsakyti likvidavimo paslaugą internetu, užpildydami anketą. 

įmonės likvidavimas internetu su apskaita.lt

Įmonės likvidavimo kaina

359 00
(įskaitant PVM)
 • Konsultacijos dėl likvidacinio balando sudarymo, likviduojamos įmonės turto, darbuotojų atleidimo.
 • Likvidavimų dokumentų parengimas ir registravimas institucijose.
 • Dokumentų sutvarkymas su Sodra, Registrų centru, Mokesčių inspekcija, kreditoriais.
 • Informacijos apie įmonės likvidavimą pateikimas steigimo dokumentuose nustatyta tvarka.
INTERNETU

Įmonės likvidavimo paslauga

 • parengiame reikiamus dokumentus ir juos pateikiame institucijoms,
 • paskelbsime apie likvidavimą steigimo dokumentuose nutvarkyta tvarka,
 • atstovaujame įmonę Registrų centre, Sodroje, Mokesčių inspekcijoje,
 • atstovaujame įmonę santykiuose su kreditoriais,
 • konsultuojame dėl darbuotojų atleidimo, kreditorių informavimo ir turto inventorizacijos klausimais,
 • konsultuojame dėl turto pardavimo ar perdavimo,
 • konsultuojame dėl likvidacinio balanso sudarymo,
 • padėsime išregistruoti įmonę iš Registrų centro.

Bankrotas ar įmonės likvidavimas?

Įmonei skelbiamas bankrotas, kai įmonė negali išsimokėti skolų ir yra pripažįstama nemokia. Bankroto atveju verslas yra uždaromas, kai teisme yra iškelta bankroto byla arba kreditoriai įmonėje vykdo bankroto procedūras ne teismo tvarka. Įmonės bankroto procesą prižiūri ir vykdo bankroto administratorius.

Jei įmonės savininkai turi galimybes padengti įsiskolinimus arba jų nėra, verslo uždarymui rekomenduojame likvidavimą

Norite uždaryti firmą ir dvejojate, ar jūsų įmonei geriau bankrotas, ar likvidavimas? Skambinkite ir pakonsultuosime, kaip naudingiau Jūsų atveju. 

Įmonės veiklos sustabdymas

Jei dvejojate, ar norite pilnai užbaigti savo verslo veiklą, ar ją laikinai pristabdyti, kaip alternatyva įmonės likvidavimui yra laikinas įmonės veiklos sustabdymas. Tai reiškia, kad tam tikrą periodą įmonė yra pripažįstama veiklos nevykdančiu ūkio subjektu ir yra laikinai atleidžiama nuo mokesčių deklaracijų VMI pateikimo. Svarbu paminėti, kad norint laikinai sustabdyti veiklą, įmonė negali turėti pradelstų įsipareigojimų valstybei ar kreditoriams. Plačiau apie įmonės veiklos sustabdymą skaitykite čia

Apskaita.lt teikia įmonės veiklos sustabdymo dokumentų sutvarkymo paslaugą savo apskaitos klientams. Susisiekite ir nemokamai pakonsultuosime dėl jūsų konkretaus verslo atvejo – ar Jūsų verslui naudingiau veiklos sustabdymas, ar vis tik likvidavimas.

 

Apskaita.lt klientų atsiliepimai

Mūsų komanda teikia buhalterinės apskaitos, konsultacijų bei verslo teisės paslaugas (steigiame įmones, jas pertvarkome, keičiame vadovus, likviduojame ir atliekame kitas paslaugas). Džiaugiamės patenkintais klientais ir jų geru vertinimu!

Paulius Klevinskas
Paulius Klevinskas
2024-06-03
Puikus vadovas Donatas įmonės steigimo klausimais. Puiki sukurta buhalterinė komanda. Rekomenduoju, ačiū!
Osvaldas Ponelis
Osvaldas Ponelis
2024-03-06
Labai operatyvu, paprasta ir lengvai bendraujama, beveik nepajudinau pirsto likviduodamas imone. Esu labai patenkintas paslaugomis.aciū!
................
................
2024-02-23
Bendradarbiavimas su šia įmone buvo l.sklandus ,be problemų. Viskas buvo atlikta greitai ,laiku .Galiu drąsiai rekomenduoti .Ačiū. L.König
Nedas Križanauskas
Nedas Križanauskas
2024-01-22
Užsakiau paslaugas, įvyko viskas sklandžiai ir gerai.
Jolanta Mickuviene
Jolanta Mickuviene
2024-01-05
Esu labai patenkinta suteiktomis. Labai kompetentingos konsultacijos (ne tik "gyvai susirašinėjant atsako iš karto, bet visada atsiliepia į skambučiu) Darbuotojai kvalifikuoti ir jų operatyvus darbas. Man paslaugas suteikė per 2 d.d. (įmonės registravimas). Nuoširdžiai rekuomenduoju rinkti Apskaita.lt
Laura Bagdonienė
Laura Bagdonienė
2024-01-03
Profesionalus, išsamus bendradarbiavimas.
Kęstutis A
Kęstutis A
2023-12-01
Rekomenduoju.Atliko įmonės likvidavimą nepriekaištingai,išsamiai išaiškino visą eigą.Ačiū.
Donat pauliuk
Donat pauliuk
2023-11-17
Viskas OK :)

D.U.K.

Kai įmonė likviduojama jos dalyvių (savininkų) sprendimu, atsiskaičius su darbuotojais, valstybės biudžetu ir kreditoriais, likęs turto dalijimas vyksta tarp įmonės savininkų. Tačiau, jei įmonė likviduojama  Registrų centro iniciatyva, dalyviai susidurs su sunkumais dėl įmonės turto (jis turi būti atgautas ir paskirstytas teismo sprendimu). 

Skambinkite nemokamai pasikonsultuoti dėl likviduojamos įmonės turto - patarsime, kaip elgtis, kad būtų Jums naudingiau. 

Likviduojant įmonę, privalo būti pilnai atsiskaityta su VMI ir Sodra, t.y., visos skolos už mokesčius turi būti padengtos.  

Likviduoti galima tokias įmones, kurios neturi skolų arba juridinio asmens dalyviai / nariai sutinka šiuos įsiskolinimus padengti. 

Kokios skolos turi būti padengtos likviduojant įmonę:

 • Darbuotojams (atlyginimai, kompensacijos),
 • Mokesčiai valstybei (VMI, sveikatos ir soc. draudimo įmokos),
 • Kreditoriams (prekių ar paslaugų teikėjams, kuriems įmonė įsiskolinusi).

Visas likęs turtas padalinamas likviduojamos įmonės akcininkams / dalyviams.

Jei norite pasitarti dėl įmonės likvidavimo, susisiekite Jums patogiu būdu

Jei Jūsų įmonės likvidavimą jau inicijavo Registrų centras ir įmonė turi statusą "inicijuotas likvidavimas", tokios įmonės likviduoti Jūsų iniciatyva nebegalima. Jei nieko nedarysite, įmonė bus likviduota automatiškai. Statusą atšaukti galima tik kreipiantis į teismą

Įmonės statusą galite pasitikrinti šiame Registrų centro puslapyje

Kodėl verta įmonę likviduoti savo, o ne Registrų cenro iniciatyva, skaitykite mūsų partnerių svetainėje www.imoneslikvidavimas.lt esančiame straipsnyje

 

Susisiekite nemokamai konsultacijai

Norite likviduoti įmonę ir turite klausimų? Susisiekite su apskaita.lt konsultantu pasitarti, kaip greičiau ir Jums naudingiau likviduoti verslą. Norėdami užsakyti įmonės likvidavimo paslaugą, užpildykite anketą