Pereiti pas mus lengva

Jei nusprendėte pakeisti savo buhalterį ir pereiti pas mus, apskaita.lt komanda pasirūpins visu pakeitimo procesu! Esame šiuolaikiška ir lanksti buhalterinės apskaitos įmonė. Pamatysite, pereiti pas mus lengva! Mūsų komanda orientuojasi į individualius kliento poreikius, prie jų prisitaiko. Klientai vertina mus, kad darbai vyksta paprastai ir sklandžiai.

buhalterio keitimas - pereiti pas mus lengva

Koks buhalterio keitimo procesas?

Buhalterio arba buhalterinės įmonės keitimas yra visai nesudėtingas! Štai kaip vyksta perėjimo procesas. 

Informavimas

Nusprendus pakeisti buhalterį ir pereiti pas mus, Jums tereikia informuoti savo ankstesnį buhalterį ar buhalterijos įmonę. Užteks paprasto el. laiško, skambučio, kad nutraukti sutartį. Arba, jei pageidaujate, galime informuoti už jus.

Dokumentų perdavimas

Kai senieji buhalteriai bus informuoti apie pakeitimą, parašysime jiems, kokių mums reikia apskaitos ir mokesčių įrašų perdavimui, apsitarsime kuriuos jie turi. Įsitikinsime, kad buhalterio keitimo procesas vyksta sklandžiai.

Gauname dokumentusir startuojame

Tikimės, kad buvę buhalteriai reikiamus dokumentus ir įrašus pateiks per pagrįstą laiką. Ir viskas – pradedame dirbti kartu!

Ar būtina laukti metų galo?

Kartais sulaukiame klausimo, ar vertėtų palaukti iki metų pabaigos prieš keičiant buhalterijos buhalterį.  

Susisiekite aptarti bendradarbiavimo galimybes

Pereiti pas mus yra lengva! Tapkite apskaita.lt klientu ir džiaukitės sklandžia bei kokybiška buhalterija! Susisiekite su mumis šiandien, jei norite gauti daugiau informacijos ir nemokamai pasikonsultuoti, kaip galime padėti Jūsų verslui!