Labdaros fondo apskaita

Labdaros fondo apskaita - buhalterinės paslaugos

Labdaros ir paramos fondas – tai neturinti narių ne pelno organizacija, kurios veiklos tikslai yra labdara arba (ir) parama mokslo, kultūros, švietimo, meno, religijos, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos, aplinkos apsaugos ir kitoms Labdaros ir paramos įstatymo nustatytoms sritims. Ne pelno organizacija – tai įstatymų nustatyta tvarka įsteigtas juridinio asmens teises turintis subjektas, kurio veiklos tikslas nėra pelno siekimas.

Labdaros fondo apskaita yra būtina – kaip pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, labdaros ir paramos fondai veda buhalterinę apskaitą, ruošia finansines ataskaitas ir finansinių rezultatų aiškinamuosius raštus, veiklos rezultatų ataskaitas, rengia metines ataskaitas. Veiklos ataskaitoje pateikiama informacija apie gautą finansinę ir nefinansinę paramą bei jos panaudojimą. Taip pat ataskaitoje pateikiama informacija apie LPF suteiktą paramą ir (ar) labdarą. Siekiant užtikrinti veiklos skaidrumą, LPF ataskaitos skelbiamos viešai.

apskaita.lt komanda jau 20+ metų teikia buhalterinės apskaitos paslaugas visoje Lietuvoje. Klientai mus vertina dėl lankstaus požiūrio, tiksliai ir laiku atliekamų buhalterinių paslaugų. Klientų patogumui taip pat teikiame ir verslo teisės paslaugas (pvz., juridinio asmens steigimas,  pertvarkymas, įstatų ar nuostatų keitimas ir pan.) bei verslo konsultacijas. Susisiekite pasitarti dėl savo asociacijos apskaitos ar kitais VšĮ klausimais.  

labdaros-ir-paramos-fondo apskaita

Laabdaros fondo apskaita - kokias paslaugas teikiame

 • Pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas
 • Kasos dokumentų apskaita
 • Ilgalaikio turto apskaita
 • Avanso apyskaitų apskaita
 • Darbo užmokesčio apskaita
 • Banko dokumentų apskaita
 • Kiekinė sandėlio apskaita
 • Mokesčių apskaičiavimas
 • Metinės finansinės atskaitomybės parengimas
 • Deklaracijų parengimas VMI, Sodrai, Statistikos departamentui, Muitinei
 • Statistinių ataskaitų parengimas
 • Neribotos konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais
 • Automatiniai priminimai atsiųsti reikiamus dokumentus
 • Individualius verslo poreikius atitinkančios apskaitos sistemos įdiegimas
 • Asmeniškai Jūsų įmonei dedikuoto buhalterio paslaugos
 • Buhalterijos tvarkymas taikant Lietuvos ir užsienio verslo apskaitos standartus

Labdaros fondo apskaitos kaina – nuo 70 € / mėn. Jei labdaros ir paramos fonde nėra samdomų darbuotojų, organizacija nemoka PVM – galimas ir metinis apskaitos vedimas (t.y., kartą ar du kartus metuose pateikiate dokumentus ir sutvarkome buhalterinę apskaitą). Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo darbų kiekio. Susisiekite su mumis ir uždavę keletą klausimų, pateiksime individualų apskaitos paslaugų pasiūlymą Jūsų organizacijai. 

Kodėl rinktis mus?

Klientai vertina mūsų lankstumą, profesionalumą, paprastą ir aiškų bendravimą.  

Asmeniškai Jums skirta buhalterė
Neribotos konsultacijos ir pagalba
Laiku ir profesionaliai atliekama apskaita
Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu
Profesionalų pagalba, išmananti įvairias sritis
Automatiniai priminimai atsiųsti dokumentus

Apskaita.lt klientų atsiliepimai

Apskaita.lt komanda atlieka ne tik buhalterinės apskaitos, bet ir verslo konsultacijų bei verslo teisės paslaugas (steigiame įmones, jas pertvarkome, keičiame vadovus, likviduojame ir atliekame kitas paslaugas). Džiaugiamės patenkintais klientais ir jų geru vertinimu!

Osvaldas Ponelis
Osvaldas Ponelis
2024-03-06
Labai operatyvu, paprasta ir lengvai bendraujama, beveik nepajudinau pirsto likviduodamas imone. Esu labai patenkintas paslaugomis.aciū!
................
................
2024-02-23
Bendradarbiavimas su šia įmone buvo l.sklandus ,be problemų. Viskas buvo atlikta greitai ,laiku .Galiu drąsiai rekomenduoti .Ačiū. L.König
Nedas Križanauskas
Nedas Križanauskas
2024-01-22
Užsakiau paslaugas, įvyko viskas sklandžiai ir gerai.
Jolanta Mickuviene
Jolanta Mickuviene
2024-01-05
Esu labai patenkinta suteiktomis. Labai kompetentingos konsultacijos (ne tik "gyvai susirašinėjant atsako iš karto, bet visada atsiliepia į skambučiu) Darbuotojai kvalifikuoti ir jų operatyvus darbas. Man paslaugas suteikė per 2 d.d. (įmonės registravimas). Nuoširdžiai rekuomenduoju rinkti Apskaita.lt
Laura Bagdonienė
Laura Bagdonienė
2024-01-03
Profesionalus, išsamus bendradarbiavimas.
Kęstutis A
Kęstutis A
2023-12-01
Rekomenduoju.Atliko įmonės likvidavimą nepriekaištingai,išsamiai išaiškino visą eigą.Ačiū.
Donat pauliuk
Donat pauliuk
2023-11-17
Viskas OK :)
Raimonda Janauskiene
Raimonda Janauskiene
2023-09-26
Ačiū už puikiai suteiktas paslaugas. 100% rekomenduoju! Būtinai ir toliau naudosiuosi Jūsų paslaugomis.

Kokią apskaitos programą naudojame?

Dirbame su patikima ir viena pažangiausių apskaitos programų PRAGMA 4.0. Turime savo serverius ir reikalui esant, klientams duodame nuotolinius prisijungimus prie įmonės duomenų bazės.
• Norite savarankiškai vesti pirminę apskaitą? Turėsite galimybę pajamuoti/išrašyti sąskaitas, matyti prekių likučius ir pan. realiu laiku.
• Savo laiką mieliau skirsite verslo vystymui? Visus dokumentus nuo A iki Z sutvarkys mūsų buhalterės ir pateiks norimą informaciją apie einamą jūsų verslo situaciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Fondo pavadinime turi būti žodžiai „labdaros“ ar „paramos“ arba „labdaros ir paramos“.

Pagal LR Labdaros ir paramos fondų įstatymą, yra keturi būtini reikalavimai LPF veiklai:

1. Fondo pavadinime turi būti žodžiai „labdaros“ ar „paramos“ arba „labdaros ir paramos“.

2. Fondo buveinė turi būti Lietuvos Respublikoje.

3. Fondas privalo turėti bent vieną sąskaitą Lietuvos Respublikoje veikiančiame banke.

4. Fondas veikia vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucija (toliau – Konstitucija), Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu (toliau – Civilinis kodeksas), Labdaros ir paramos įstatymu, šiuo ir kitais įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės (toliau – Vyriausybė) nutarimais ir savo įstatais.

LPF steigimo kaina - 159 € (su PVM), steigimo trukmė - 2-3 d.d. Steigimas atliekamas internetu. Steigėjams būtina turėti elektroninius parašus. Susisiekite norėdami užsakyti LPF steigimą arba pasitarti dėl steigimo. 

Susisiekite nemokamai konsultacijai

Mėgstate paprastumą ir tuo pačiu aukštą paslaugų kokybę? Tapkite Apskaita.lt klientu ir nebeturėkite rūpesčių dėl savo organizacijos buhalterijos!