MB apskaita

Buhalterinės paslaugos -MB apskaita

Mažoji bendrija – tai viena populiariausiaų verslo formų Lietuvoje tarp smulkaus ir vidutinio verslo atstovų. Tam tikrais atvejais MB apskaita yra šiek tiek paprastesnė apskaita nei UAB. MB apskaita įstatymiškai privaloma, ją gali atlikti tinkamą išsilavinimą turintis MB narys, bet dažniausiai MB apskaitą tvarko samdomas buhalteris – buhalterinės pskaitos įmonė.  MB apskaita apima paslaugas nuo pirminių dokumentų iki mokesčių deklaravimo bei finansinės atskaitomybės parengimo.

apskaita.lt komanda turi sukaupusi didelę patirtį vedant Mažųjų bendrijų – MB apskaitą. Mūsų komanda jau virš 20 metų teikia buhalterinės apskaitos paslaugos visoje Lietuvoje. apskaita.lt specializuojasi smulkaus ir vidutinio verslo apskaitoje.  Klientai mus vertina dėl lankstaus požiūrio, tiksliai ir laiku atliekamų buhalterinių paslaugų. 

Klientų patogumui taip pat teikiame ir verslo teisės paslaugas (pvz., įmonės pertvarkymas, įstatų ar vadovo keitimas ir pan.) bei verslo konsultacijas. Susisiekite pasitarti dėl savo MB apskaitos. 

MB buhalterinė apskaita

MB apskaita - kokias paslaugas teikiame

 • Pirkimų ir pardavimų sąskaitų registravimas
 • Kasos dokumentų apskaita
 • Ilgalaikio turto apskaita
 • Avanso apyskaitų apskaita
 • Darbo užmokesčio apskaita
 • Banko dokumentų apskaita
 • Kiekinė sandėlio apskaita
 • Mokesčių apskaičiavimas
 • Metinės finansinės atskaitomybės parengimas
 • Deklaracijų parengimas VMI, Sodrai, Statistikos departamentui, Muitinei
 • Statistinių ataskaitų parengimas
 • Neribotos konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais
 • Automatiniai priminimai atsiųsti reikiamus dokumentus
 • Individualius verslo poreikius atitinkančios apskaitos sistemos įdiegimas
 • Asmeniškai Jūsų įmonei dedikuoto buhalterio paslaugos
 • Buhalterijos tvarkymas taikant Lietuvos ir užsienio verslo apskaitos standartus

MB apskaitos kaina – nuo 70 € / mėn. Jei mažojoje bendrijoje nėra samdomų darbuotojų, įmonė nemoka PVM – galimas ir metinis apskaitos vedimas (t.y., kartą ar du kartus metuose pateikiate apskaitos dokumentus ir sutvarkome buhalterinę apskaitą). Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo darbų kiekio. Susisiekite su mumis ir uždavę keletą klausimų, pateiksime individualų apskaitos paslaugų pasiūlymą Jūsų mažąjai bendrijai. 

Kodėl rinktis mus?

Jūsų mažosios bendrijos apskaita bus profesionaliai pasirūpinta, jei patikėsite ją apskaita.lt komandai.  Klientai vertina mūsų lankstumą, profesionalumą, paprastą ir aiškų bendravimą.  

Asmeniškai Jums skirta buhalterė
Neribotos konsultacijos ir pagalba
Laiku ir profesionaliai atliekama apskaita
Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu
Profesionalų pagalba, išmananti įvairias sritis
Automatiniai priminimai atsiųsti dokumentus

Apskaita.lt klientų atsiliepimai

apskaita.lt komanda atlieka ne tik buhalterinės apskaitos, bet ir verslo konsultacijų bei verslo teisės paslaugas (steigiame įmones, jas pertvarkome, keičiame įstatus, vadovus, likviduojame ir atliekame kitas paslaugas). Džiaugiamės patenkintais klientais ir galimybe prisidėti prie jų verslo sėkmės!

Osvaldas Ponelis
Osvaldas Ponelis
2024-03-06
Labai operatyvu, paprasta ir lengvai bendraujama, beveik nepajudinau pirsto likviduodamas imone. Esu labai patenkintas paslaugomis.aciū!
................
................
2024-02-23
Bendradarbiavimas su šia įmone buvo l.sklandus ,be problemų. Viskas buvo atlikta greitai ,laiku .Galiu drąsiai rekomenduoti .Ačiū. L.König
Nedas Križanauskas
Nedas Križanauskas
2024-01-22
Užsakiau paslaugas, įvyko viskas sklandžiai ir gerai.
Jolanta Mickuviene
Jolanta Mickuviene
2024-01-05
Esu labai patenkinta suteiktomis. Labai kompetentingos konsultacijos (ne tik "gyvai susirašinėjant atsako iš karto, bet visada atsiliepia į skambučiu) Darbuotojai kvalifikuoti ir jų operatyvus darbas. Man paslaugas suteikė per 2 d.d. (įmonės registravimas). Nuoširdžiai rekuomenduoju rinkti Apskaita.lt
Laura Bagdonienė
Laura Bagdonienė
2024-01-03
Profesionalus, išsamus bendradarbiavimas.
Kęstutis A
Kęstutis A
2023-12-01
Rekomenduoju.Atliko įmonės likvidavimą nepriekaištingai,išsamiai išaiškino visą eigą.Ačiū.
Donat pauliuk
Donat pauliuk
2023-11-17
Viskas OK :)
Raimonda Janauskiene
Raimonda Janauskiene
2023-09-26
Ačiū už puikiai suteiktas paslaugas. 100% rekomenduoju! Būtinai ir toliau naudosiuosi Jūsų paslaugomis.

Kokią apskaitos programą naudojame?

Dirbame su patikima ir viena pažangiausių apskaitos programų PRAGMA 4.0. Turime savo serverius ir reikalui esant, klientams duodame nuotolinius prisijungimus prie įmonės duomenų bazės.
• Norite savarankiškai vesti pirminę apskaitą? Turėsite galimybę pajamuoti/išrašyti sąskaitas, matyti prekių likučius ir pan. realiu laiku.
• Savo laiką mieliau skirsite verslo vystymui? Visus dokumentus nuo A iki Z sutvarkys mūsų buhalterės ir pateiks norimą informaciją apie einamą jūsų verslo situaciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Susisiekite nemokamai konsultacijai

Domina kokybiškos ir patikimos MB buhalterinės apskaitos paslaugos? Tapkite apskaita.lt klientais! Kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti, kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės.