Įmonės steigimas

Įmonės steigimas internetu

Įmonės steigimas – tai procesas nuo sprendimo priėmimo steigti pasirinktos teisinės formos juridinį asmenį iki jo įregistravimo Juridinių asmenų registre. Greičiausias ir pigiausias naujos įmonės steigimas – elektroniniu būdu. Toks steigimas yra paprastas, steigimo trukmė – 2-3 d.d. Įmonės steigimas su apskaita.lt yra patogus ir lengvas, viskuo pilnai pasirūpinsime:

 • steigimas vyksta el.būdu – neišeinant iš namų;
 • konsultacija dėl teisinės formos pasirinkimo;
 • pavadinimo rezervavimas;
 • buveinės adreso suteikimas;
 • registracija PVM mokėtoju;
 • svarbiausių dokumentų pavyzdžiai ir konsultacijos.

Naujos įmonės steigėjui (-ams) ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų). 

Turite klausimų dėl naujo verslo steigimo? Susisiekite nemokamai konsultacijai!

Įmonės steigimas

Visų tipų įmonių steigimas

Įmonės steigiamos elektroniniu būdu visoje Lietuvoje. Pasirinkite norimą verslo formą ir užsakykite įmonės steigimą internetu. Jei norėtumėte pasitarti, kviečiame nemokamai pasikonsultuoti telefonu

Uždarosios akcinės bendrovės steigimas. Trukmė 2-3 d.d. Kaina – 189 € (su PVM).  

Mažosios bendrijos steigimas. Trukmė 2-3 d.d. Kaina – 189 € (su PVM). 

Individualios įmonės steigimas. Trukmė 2-3 d.d. Kaina – 159 € (su PVM). 

Viešosios įstaigos steigimas. Trukmė 2-3 d.d. Kaina – 159 € (su PVM). 

Asociacijos steigimas. Trukmė 2-3 d.d.  Kaina – 159 € (su PVM). 

Labdaros ir paramos fondo steigimas. Trukmė 2-3 d.d. Kaina – 159 € (su PVM). 

Įmonės steigimas užsienio piliečiams

Įmonės steigimo užsienio piliečiams(MB, UAB) kaina - 369 € (su PVM), į kainą įskaičiuota buveinės adreso paslauga metams. Steigimo trukmė ±1 sav. Paslauga vykdoma nuotoliniu būdu - internetu. Bendraujame anglų ir rusų kalbomis.

Įmonės steigimas per notarą

Rekomenduojamas itin retais atvejais, kadangi toks steigimo būdas yra brangesnis (papildomai prisideda ±150€ notaro mokesčiai už dokumentų tvirtinimą) ir ilgiau užtrunka (+1 sav. ir daugiau). Išskirtiniai atvejai aprašyti šios svetainės apačioje prie DUK. Susisiekite pasitarti.

PVM registracija

Jei pageidausite, naują įmonę galime užregistruoti PVM mokėtoju. Nemokamos konsultacijos metu patarsime, ar verta iš anksto registruotis PVM mokėtoju, ar vis tik apsimoka palaukti, kol pasieksite 45 000 € apyvartą (per paskutinius 12 mėn.). PVM registracija taip pat yra reikalinga, jei įmonė įsigyja prekių iš kitų ES valstybių narių ir per kalendorinius metus pirkimo suma didesnė kaip 14 000 Eur. 

Įmonės registracijos PVM mokėtoju kaina – 79 € (su PVM). Paslaugos trukmė ± 1 sav. PVM registraciją galite užsakyti steigdami įmonę arba kaip atskitą paslaugą. 

Buveinės adresas

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui.  Jei neturite, kur įregistruoti naują įmonę, ar patalpų savininkai nenori išsiimti mobilaus parašo, galime pasiūlyti pasinaudoti mūsų buveinės adreso paslauga. Paslaugą galite užsakyti atskirai arba pildydami įmonės steigimo anketą. 

 • Suteiksime buveinės adresą Jūsų įmonei Kauno mieste.
 • Korespondenciją galite atsiimti mūsų biure Jonavos g. 20, Kauno centre.
 • Sutikimą registruoti Jūsų įmonę elektroniniu būdu pasirašome per 1 darbo valandą.
 • Paslaugos kaina 1 metams – 59 € (su PVM).
 • Po metų paslaugą galima pratęsti arba įmonę perregistruoti kitu adresu.

Įmonės steigimas - konsultacija

Pradedant naują verslą, svarbų įvertinti įvairias aplinkybes ir išsiaiškinti, ar pageidaujama verslo forma yra tinkamiausia Jūsų verslo idėjai. Nemokamai konsultuojame šiais verslo steigimo klausimais: 

 • Tinkamos verslo juridinės formos pasirinkimas;
 • Įmonių teisinės formos, jų privalumai ir trūkumai;
 • Įmonės steigimo dokumentų parengimas;
 • Įmonės pavadinimo registravimas;
 • Įmonės steigimas;
 • Įmonės steigimas internetu;
 • Įmonės buveinės adresas;
 • Įmonės įstatų ir nuostatų parengimas.

Įmonės steigimo procesas

Įmonės steigimo anketa
 • Internetu užpildote trumpą anketą (koks pavadinimas, kas steigėjai, koks registracijos adresas ir pan.).
 • Jei reikia, susisiekiame nemokamai konsultacijai. 
Sutvarkome dokumentus
 • Mes parengiame ir pateikiame atsakingoms institucijoms visus reikiamus dokumentus.
 • Steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtins įmonės steigimą.
Įmonė įsteigta
 • Atsiųsime Jūsų naujos įmonės steigimo dokumentus. 
 • Informuosime kokius žingsnius žengti toliau.
 • Suteiksime pavyzdinius įmonės valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).

D.U.K.

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant naują įmonę elektroniniu būdu, būtinas patalpų savininko (-ų) sutikimas, kuris pasirašomas mobiliu parašu.

Buveinės adresu gali būti fiziniam ar juridiniam asmeniui priklausančios patalpos. Žemės sklypas ar garažo adresas netinka. 

Už papildomą mokestį Jūsų įmonei galime suteikti buveinės adresą. Laiškus atsiimti galima mūsų biure adresu Jonavos g. 20, Kauno centre. Sužinokite plačiau apie buveinės paslaugą ir kainą

Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonei nebeprivalomas, tad steigiant naują įmonę (tiek MB, tiek UAB ir kt.) dėl jūsų patogumo rekomenduojame jo nesidaryti.

Keletas privalumų, kodėl  nerekomenduojame gamintis antspaudo: nereikia jo saugoti, pranešt policijai jei pametat, likviduojant įmonę nereikia jo naikinti, o svarbiausia – nereikia įmonės vadovui antspaudo nuolat nešiotis su savimi. Dokumentai, pasirašyti tam teisę turinčio įmonės darbuotojo ar įgalioto atstovo, turi teisinę galią be antspaudo.

Įmonės steigimas per notarą rekomenduojamas retais atvejais, kadangi toks steigimo būdas yra brangesnis (papildomai prisideda ±150€ notaro mokesčiai už dokumentų tvirtinimą) ir ilgiau užtrunka (+1 sav. ir daugiau). Dažniausiai naujo verslo steigėjai renkasi paptastesnį ir pigesnį įmonių steigimą internetu, kuris trunka vos 2-3 d. 

Keletas atvejų, kai rekomenduojame steigimą per notarą:

 • kai steigėjas (-ai) nenori išsiimti mobiliojo parašo (rekomenduojame išsiimti mobilųjį parašą, užtruksite vos keletą minučių nuvykę pas savo mobilaus ryšio operatorių. Be to, mobilus parašas bus reikalingas įmonės vadovui organizuojant MB veiklą).
 • kai MB steigėjai yra užsieniečiai;
 • kai MB steigimo dokumentuose numatytas nestandartinis įmonės valdymas (dalyvių balsų skaičiaus, pelno paskirstymas).

Naujo juridinio asmens steigėjui (-ams) ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių (Telia, Bitė, Tele2 ar kt.), kurio paslaugomis naudojatės.

Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

Steigiant įmonę elektroniniu būdu, Smart ID netinka - Registrų centre elektroniniu būdu dokumentus galima tvirtinti tik mobiliu parašu arba specialiu Registrų centro USB raktu. 

Susisiekite nemokamai konsultacijai

Turite klausimų dėl verslo pradžios, įmonės steigimo, finansavimo, buhalterijos? Susisiekite su 25+ metų patirtį turinčiu apskaita.lt konsultantu. Konsultuojame Jums patogiu būdu – telefonu, “online” arba gyvai – mūsų biure Kauno centre.